На КПП в Донецькій області посилять заходи безпеки

25.04.2016
На КПП в Донецькій області посилять заходи безпеки

Напередодні Великодня посилять безпеку на КПП.

Жебрівський доручив перевірити кладовища на лінії розмежування.

На контрольних пунктах у Донецькій області на Великдень будуть посилені заходи безпеки. Про це в ефірі 112 Україна заявив голова обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Про безпеку ми звичайно будемо спілкуватися, ми звертаємося до мінської переговорної групи, СЦКК працює з росіянами для того, щоб все-таки ці терористи не стріляли по КПВВ, хоча час від часу вони б'ють. Зрозуміло, що ми збільшимо кількість прикордонників та інших служб для того, щоб прискорити оформлення, і щоб не було черг. Тут не тільки в нас великодній тиждень, а й ще поминальний тиждень", - сказав він.

Жебрівський також зазначив, що перед поминальним тижнем доручив перевірити кладовища на лінії розмежування на наявність вибухонебезпечних предметів.

"Я дав завдання перевірити, особливо біля лінії розмежування, кладовища для того, щоб виявити вибухонебезпечні предмети. Більшість кладовищ на лінії розмежування ГосЧС вже перевірили, і дали дозвіл на відвідування цих кладовищ у поминальні дні. До Великодня, думаю, ми повністю завершимо обстеження всіх кладовищ на лінії розмежування ", - додав він.

Як повідомлялося, в останні тижні прикордонники відзначають зростання пасажиропотоку на лінії розмежування сторін на Донбасі.

Джерело: