На кінець 2018 року середня зарплата в Україні підвищиться до 10 тисяч гривень, - Володимир Гройсман

14.12.2017
На кінець 2018 року середня зарплата в Україні підвищиться до 10 тисяч гривень, - Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що децентралізація – це один з пріоритетів 2018 року.  Про це він сказав під час Національного прес-клубу реформ «Децентралізація: підсумки та досягнення 2017 року, завдання на наступний рік», який провела Асоціація міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID.

«Буде побудовано 2 тис. нових об’єктів у громадах – школи, дитсадочки, басейни, громадський простір. Що саме будувати - будуть вирішувати самі громади, оскільки на місці видніше, що саме потрібно будувати та розвивати. У бюджеті передбачено Державний фонд регіонального розвитку в обсязі 6 млрд грн, субвенція на підтримку розвитку інфраструктури об’єднаних громад 1,9 млрд грн,  субвенція на соціально-економічний розвиток регіонів 5 млрд грн. До  2020 року планується ліквідувати черги до дитячих садочків по всій Україні», - зазначив Гройсман.

За словами Прем’єр-міністра, одним з головних індикаторів економічного зростання та забезпечення добробуту людей стане збільшення мінімальної зарплати, а також доведення середньої зарплати за підсумками 2018 року до 10 тис. грн.

«Ми закладаємо на наступний рік 3723 грн, це плюс 500 грн до нинішнього показника. Далі будемо дивитися, якщо економіка дозволить – будемо піднімати, - сказав Володимир Гройсман. - Але ще одне питання – довести середню зарплату в державі в 2018 році до 10 тис. грн – при такому ж курсі та цінах, як сьогодні. Сьогодні маємо 7400 грн. Думаю, на кінець наступного року можемо вийти на 10 тисяч».