На Донеччині житлові субсидії отримують 277 тисяч родин

04.05.2016
На Донеччині житлові субсидії отримують 277 тисяч родин

Станом на 29 квітня 2016 року 277,4 тис. сімей у Донецькій області отримують субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що становить 35,9 % від загальної кількості домогосподарств, які знаходяться на території області, підконтрольній Україні.

З травня у зв’язку із закінченням опалювального сезону місцевими управліннями соціального захисту населення будуть здійснені перерахунки субсидій без урахування послуги опалення.

Всім одержувачам субсидій, термін призначення яких минув у квітні 2016 року, субсидії будуть призначені без звернення громадян (крім випадків, коли субсидія призначена за рішенням комісії і відбулися зміни у складі осіб, зареєстрованих або фактично проживаючих у житловому приміщенні (будинку), їх працевлаштування або виникнення в них інших джерел доходів).

Управліннями соціального захисту населення області опрацьовано 98,6% справ та заяв громадян, які потребують розгляду. По іншим справам будуть прийняті рішення після надходження з відповідних організацій інформації про вартість житлово-комунальних послуг та доходи громадян.

Джерело: