Митники Донеччини поповнили держбюджет майже на 1,6 мільярда гривень

28.07.2016
Митники Донеччини поповнили держбюджет майже на 1,6 мільярда гривень

Протягом шести місяців 2016 року Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано майже 1,6 млрд. гривень. Тільки у червні цей показник склав понад 285 млн. гривень.

Значна робота проводиться в напрямку контролю чистоти декларування. Загальна сума додаткових надходжень, отриманих внаслідок проведення відповідних заходів за січень-червень 2016 року, становить майже 132 млн. гривень.

З урахуванням специфіки функціонування промисловості регіону, основу якої складають підприємства металургійної, вугільної, машинобудівної галузей, перелік бюджетоформуючих товарів є практично незмінним.

Основним бюджетоформуючим товаром за підсумками І півріччя залишається вугілля – 40% від загальних перерахувань до держбюджету або майже 632 млн. гривень.

Також значні надходження до державної казни забезпечені за рахунок митного оформлення товарів, які традиційно імпортуються для власних виробничих потреб підприємствами металургійної, вугільної, машинобудівної галузей серед яких: вогнетривкі матеріали та вироби (14,7%), інші метали та вироби з них (8,4%), промислове устаткування й транспорт (6,7%) та інші товари.

Джерело: