Мешканці Донеччини мають відчувати, що держава їх не кинула, - експерт

17.07.2018
Мешканці Донеччини мають відчувати, що держава їх не кинула, - експерт

На Донеччині доволі багато людей, які заробляють на військовому конфлікті. Про це заявив громадський активіст, укропівець Олександр Меланченко в ефірі «Радіо Свобода». Він висловив сподівання, що новопризначений голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць зможе припинити контрабанду і незаконні перевезення людей на лінії розмежування.

«Є «недоторканні» люди, які займаються цим постійно й професійно. А є любителі, яких ловлять, заарештовують, про яких ми читаємо у звітах. У тих, хто це робить професійно, все йде добре, заробляються хороші гроші. Як і на будь-якому кордоні», – зазначив Олександр Меланченко.

Відповідаючи на запитання щодо політичних уподобань мешканців Донеччини, Олександр Меланченко звернув увагу, що низька політична активність і недовіра до політиків пов’язана передусім з військовими діями в регіоні.

«Тут все залежить від тих людей, які уособлюють політику Києва. Вони повинні йти назустріч людям. Донеччина – це Україна, люди мають побачити, відчути, що їх не кинули і про них піклуються», – наголосив громадський діяч.

Олександр Меланченко акцентував, що мешканці на непідконтрольній території області розуміють що так звана ДНР – це марно втрачені роки.

«Хотілося б більшої толерантності від мешканців Донеччини до мешканців окупованої території, адже люди там не стільки підтримують незаконну владу, скільки просто залякані», – зауважив укропівець.