Інноваційні підходи в організації діяльності Донецької обласної служби зайнятості щодо наближення соціальних послуг до людей

30.11.2016
Інноваційні підходи в організації діяльності Донецької обласної служби зайнятості щодо наближення соціальних послуг до людей

30 листопада 2016 року відбулось чергове засідання Донецького обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації  Ігоря Стокоза.

Представники органів влади спільно з роботодавцями, профспілками та соціальними партнерами служби зайнятості обговорили питання впровадження інноваційних підходів в організації діяльності Донецької обласної служби зайнятості щодо наближення соціальних послуг до людей.

Члени Координаційного комітету визначили актуальність розвитку новітніх інформаційних технологій, які використовує обласна служба зайнятості: дистанційне навчання безробітних, відеорезюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди з роботодавцями, відео-презентації учбових закладів, онлайн-центри працевлаштування, прес-тури.

Директор Донецького обласного центру зайнятості презентувала досвід залучення таких зовнішніх ресурсів для вирішення потреб клієнтів служби зайнятості,  як Краудфандінгова платформа, Фандрейзинг, Твінінг, а також новий проект «Мобільний центр інформування на КПП».

В рамках засідання 23 суб’єктам господарювання подовжено тривалість компенсації на оплату праці за строковими трудовими договорами.

Відбулося жваве обговорення питань, винесених на порядок денний засідання Донецького обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

З метою удосконалення комунікацій між учасниками ринку праці та розвитку соціального партнерства, Координаційним комітетом було прийнято рішення, спрямоване на активізацію роботи з місцевими органами місцевого самоврядування, територіальними громадами, профспілками, роботодавцями з метою отримання інформації про реалізацію державних цільових програм, інвестиційних та інфраструктурних проектів у регіоні.

Донецький обласний центр зайнятості