Донецька ОДА і прикордонники провели на КПВВ «Зайцеве» акцію «Стоп корупція»

16.03.2016
Донецька ОДА і прикордонники провели на КПВВ «Зайцеве» акцію «Стоп корупція»

Сьогодні на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Зайцеве» голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський долучився до акції Державної прикордонної служби України «Стоп корупція».

Прикордонники роздавали громадянам, які перетинають лінію розмежування, антикорупційні флаєри з контактним телефоном «гарячої лінії», куди потрібно звертатися у випадку протиправних вимог з боку контролерів.

Головна ідея акції полягає у протидії корупційним проявам і поширенні інформації про боротьбу з хабарництвом на пунктах пропуску.

«Чим має відрізнятися тимчасово окупована територія Донецької області від території, що підконтрольна українській владі? На території України має бути верховенство права. Коли людина виїжджає з Донецька, з Горлівки, вона має зрозуміти, що в’їжджає на територію, де діє закон і кожен злочин буде покараний. Ми розпочинаємо з КПВВ, але на всій території Донеччини діятимуть заходи, спрямовані на боротьбу з корупцією», - наголосив очільник області.

Павло Жебрівський подякував за організацію акції начальнику Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Сергію Бідило, який особисто брав участь у розповсюдженні флаєрів.

«Сьогодні питання не тільки в тому, хто бере хабар. Це стосується і людей, які пропонують. Корупція – це злочин, займатися яким мають правоохоронні органи. Інформування про наслідки – частина правильної виховної роботи», - підкреслив Павло Жебрівський.

За словами С. Бідила, торік і з початку 2016 року прикордонники здійснили більше 1,5 тисяч внутрішніх перевірок. За їх результатами  проведено 864 службові розслідування, до адміністративної відповідальності притягнуто 628  військовослужбовців, з них 321 – безпосередньо в зоні АТО. За корупційні діяння з лав Державної прикордонної служби України звільнено  228 військовослужбовців, стосовно 24 порушено кримінальні справи та розпочато досудове розслідування.

Джерело: