Донеччина готується до участі у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця»

14.03.2016
Донеччина готується до участі у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця»

14 березня 2016 року т.в.о. заступника голови облдержадміністрації  Ігор Стокоз провів засідання організаційного комітету з метою вирішення організаційних питань щодо участі Донецької області у ХІ Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця».   Також участь у засіданні взяли керівники профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації.

Цього року акція проводиться з 4 по 24 квітня 2016 року з метою збору коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень в обласні дитячі лікарні України.  

До проведення акції будуть залучені волонтери з числа молодіжних та дитячих громадських організацій, учні загальноосвітніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів, жителі міст та районів.

Спільними зусиллями, під час проведення масових заходів, благодійних концертів, виставок, спортивних змагань, фестивалів, в місцях відпочинку населення, торгівельних комплексах відбудеться збір коштів для закупівлі обладнання, що передаватиметься до обласних дитячих лікарень.

Нагадаємо, що акція проводиться щорічно Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця». На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та  безкоштовно передає в дитячі обласні лікарні.

Джерело: