Добропілля: перевиконання бюджету і опорна школа

21.07.2016
Добропілля: перевиконання бюджету і опорна школа

  За рахунок перевиконання бюджету в Добропіллі 10 мільйонів гривень спрямують на благоустрій міста та соціальні потреби. За ці гроші планують провести роботи з благоустрою, капітальний ремонт шкіл, придбати медичні препарати для хворих на онкозахворювання і путівки для відпочинку дітей в Святогорську.
  Одним з основних є питання проведення ремонту в опорній школі, якій визначено Добропільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів - дошкільний навчальний заклад».
  На опорну школу в Добропіллі з державного бюджету виділять 8,5 млн. грн., Проектно-кошторисна документація вже затверджена. Також на капітальний ремонт закладу з обласного бюджету спрямують понад 9 млн. грн. На базі опорної школи працюватимуть 2-3 філії, які визначаться шляхом громадських слухань протягом 2017 року.
Навчально-виховний комплекс № 4, на базі якого створюється опорна школа, розташовується в центрі міста, поблизу зупинки трьох маршрутів міського автобуса, і володіє розвиненою інфраструктурою - біля школи знаходяться кілька сучасних спортивних майданчиків, обгороджений простір для дітей зі спеціалізованих інклюзивних класів.
  У минулому році на утеплення спортзалу в НВК було виділено близько 400 тисяч гривень. У майбутньої опорній школі вже зараз працюють кваліфіковані викладачі, які навчають призерів предметних олімпіад та конкурсів від міського до державного рівня. Щорічно школа випускає кілька медалістів.