Діти з прифронтової Донеччини відпочивають у «Буковелі»

31.10.2018
Діти з прифронтової Донеччини відпочивають у «Буковелі»

Завдяки Благодійному фонду Олександра Шевченка діти з прифронтової Волновахи отримали безкоштовний тижневий відпочинок на гірськолижному курорті «Буковель».

Загалом на оздоровлення поїхали 28 дітей віком від 3 до 17 років. Десять діток – з особливими потребами. Крім цього, дітей супроводжують 24 дорослих.

Ініціатива оздоровити дітей належить Олені Гавриловій-Безчасній, члену Волноваської районної організації УКРОПу та керівнику громадської організації «Дивись серцем», яка безпосередньо займається допомогою дітям з особливими потребами в місті Волноваха. Під час зустрічі українських патріотів з Олександром Шевченком у «Буковелі» Олена звернулася до парламентаря з проханням про допомогу в оздоровленні дітей з прифронтового міста.

«Тестування гірськолижного курорту на інклюзивність отримало 12 балів, а особисте спілкування з Олександром Шевченком зародило в мені величезне бажання привезти сюди наших особливих діток. Зв’язалася з благодійним фондом «Новий Івано-Франківськ», окреме величезне спасибі Ользі Юришко, яка займалася нашою групою», – розповіла Олена.

Зараз діти дихають свіжим карпатським повітрям, у них смачна їжа та цікава розважальна програма, оздоровчі процедури – арт-терапія, масаж, соляні печери. Позитивними враженнями поділилася і Ольга Виноградова, яка також супроводжує дітей.

«Для більшості наших підопічних далека поїздка асоціюється з черговими обстеженнями, лікарями і неприємними процедурами, – зауважила жінка. – Але тут у дітвори втому, як рукою зняло, вони не очікували такої краси. Всі знали, що їдуть у «Буковель», але ніхто не думав, що опиниться в таких казкових місцях. Величезне спасибі за запрошення Олександру Шевченку».