Денис Ошурко: Проблеми місцевого самоврядування потребують якнайшвидшого вирішення

26.06.2019
Денис Ошурко: Проблеми місцевого самоврядування потребують якнайшвидшого вирішення

Нагальні питання міст і громад мають вирішуватися якомога швидше, а не «заморожуватися» в високих кабінетах,  – вважає секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко. У складі офіційної делегації від Донецької області він взяв участь у ХV Українському муніципальному форумі в Одесі, який організувала Асоціація міст України.

«Форум пройшов досить насичено і продуктивно, – зазначив Денис Ошурко. – Перед офіційним стартом заходу учасники мали можливість ознайомитися з цікавими й корисними локаціями потенціальних партнерів із новітніми розробками та пропозиціями щодо благоустрою та облаштування міських територій, запровадження альтернативного водопостачання, розробки містобудівної документації, озеленення та декоративного освітлення вулиць, парків, скверів та споруд».

Протягом усієї роботи форуму представники українських міст ставили питання та шукали шляхи вирішення реальних і актуальних проблем місцевого самоврядування, ділилися досвідом.

На думку Дениса Ошурка, низка питань піднімається вже не перший рік, проте ті представники влади, які мали змогу і повинні були їх вирішити, не вжили потрібних заходів.

«Переконаний, що нагальні проблеми міст і громад не повинні «заморожуватися» в високих кабінетах. І саме під час таких діалогів з представниками вищих органів влади, нашими міжнародними партнерами можна зрушити певні питання з «мертвої точки», відстояти інтереси місцевого самоврядування», – наголосив секретар Краматорської міськради.

За його словами, чимало практичної інформації дав економічний блок заходу. «Краматорськ сьогодні активно розвивається, тож почута на форумі інформація, обмін думками, європейський досвід та кращі практики українських міст неодмінно стануть нам у нагоді», – підкреслив Денис Ошурко.

 

Фотоматериалы: 
Денис Ошурко: Проблеми місцевого самоврядування потребують якнайшвидшого вирішення
Дополнительные файлы: