Децентралізація: до Маріуполя приєднається сім селищ

03.01.2017
Децентралізація: до Маріуполя приєднається сім селищ

Територія Маріуполя незабаром може стати більше - сім навколишніх селищ, можливо, увійдуть до складу міста в рамках децентралізації. Про це розповів секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма.

На даний момент процедура об'єднання селищ в територіальні громади застопорилася на восьмому етапі з 10-ти.

«Зараз подані всі документи в облдержадміністрацію, і область дала нам ряд зауважень, які ми усуваємо. Думаю, до кінця січня всі зауваження будуть усунені, і наступний етап - це Кабінет міністрів», - сказав секретар міської ради Степан Махсма.

Деякі з селищ поблизу міста досі задаються питанням - чи варто приєднуватися до Маріуполя?

«Що стосується селищ на півдні і на заході, то вони ще рішення не приймали, ми будемо також вести з ними переговори, будемо роз'яснювати, пропонувати, щоб вони визначилися», - пояснив Степан Махсма.

За його словами, таке об'єднання дозволить отримати селам фінансову допомогу, яка так необхідна для їх розвитку. Це і ремонти доріг, шкіл, дитячих садів, рішення проблем з транспортом. Влада Маріуполя впевнена - в разі, якщо населені пункти приймуть рішення приєднатися до міста, вони будуть процвітати.

Який же буде остаточний підсумок довгих дебатів міської влади і керівників селищ, і чи дійсно Маріуполь поповниться новими територіями - покаже час.