ЦВК зареєструвала 12 кандидатів на пост Президента України. Серед них – переможець перших президентських праймеріз

21.01.2019
ЦВК зареєструвала 12 кандидатів на пост Президента України. Серед них – переможець перших президентських праймеріз

Станом на 21 січня 2019 року Центральна виборча комісія зареєструвала 12 кандидатів на пост президента України на чергових президентських виборах 31 березня 2019 року. А саме: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В., Богомолець О.В., Шевченка О.Л. та Насірова Р.М.

Зокрема, переможець президентських праймеріз УКРОПу, народний депутат Олександр Шевченко, зареєстрований сьогодні кандидатом на виборах президента України, заявив: 

 Після моєї реєстрації я офіційно почну передвиборчу кампанію. Незабаром я хочу відвідати кожен куточок нашої держави, щоб презентувати свій план змін, який нарешті перетворить Україну на заможну державу. Це – остаточне подолання корупції, а також розвиток малого та середнього підприємництва. Однак позитивні перетворення можуть відбутися лише за однієї умови – повного й тотального очищення владної вертикалі від старих політиків, від пороху, який роками осідав у наших домівках.

Олександр Шевченко подав пакет документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації 17 січня. Він боротиметься за пост глави держави від імені «Українського об’єднання патріотів». Відповідне рішення було ухвалене під час XVII з’їзду партії, який відбувся у великій залі Київської обласної ради (будівля ЦВК) у Києві 17 січня.

УКРОП представив Олександра Шевченка як переможця президентських праймеріз політсили під час XVI з’їзду партії 5 грудня 2018 року. Внутрішньопартійні вибори розпочалися навесні минулого року, а їхня фінальна частина відбулася восени. Свого фаворита однопартійці обирали шляхом голосування на конференціях обласних, республіканської в АР Крим, міських у Києві та Севастополі організацій УКРОПу. Олександр Шевченко переміг у 24 регіонах України, в тому числі, у Донецькій області.