Благодійний фонд "Карітас Краматорськ" поширює свою діяльність

22.08.2016
Благодійний фонд "Карітас Краматорськ" поширює свою діяльність

У просторі, дружнього до дитини

У Святогірську благодійний фонд "Карітас Краматорськ" забезпечив відпочинок і всебічний розвиток дітей з буферної зони в рамках реалізації проекту OFDA. Наприклад, минулого тижня юні вихованці "Простору, дружнього до дитини" разом з аніматорами осягали дива навколишнього світу. Впродовж "Тижня овочів і фруктів" діти малювали, експериментували, досліджували та отримували цікаві й корисні знання. Підтримку якісно високого рівня функціонування "Простору, дружнього до дитини" фонд вважає одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

В Миронівському фонд відновить вікна в 170 будинках

А нещодавно до Карітасу в Краматорську надійшов лист від громадської організації «Агентство Місцевого Економічного Розвитку смт. Миронівський». В ньому працівникам фонду та його керівнику висловлено подяку мешканців селища за допомогу у відновленні житлового фонду, який в січні-лютому 2015 року зазнав пошкоджень внаслідок військового конфлікту на Сході України.

За підтримки Cordaid​ в смт Миронівський Бахмутського району «Карітас Краматорськ» забезпечив відновлення вікон у 170 пошкоджених будинках.

Медична допомога потребуючим

Протягом кількох тижнів за підтримки Cordaid фонд надавав медичну допомогу потребуючим на Луганщині та Донеччині. Зокрема, отримувачами медичних аптечок з ліками стали 88 мешканців сіл Трьохізбенка та Оріхове-Донецьке, а також 40 родин з Майорська – передмістя Горлівки. Свою діяльність фонд здійснює в співпраці з місцевими органами влади. Тож не випадково соціальні працівники Карітасу висловили подяку секретарю керівника військово-цивільної адміністрації сіл Трьохізбенки, Кряківки, Лопаскіне, Лобачеве, Оріхове-Донецьке Ользі Стрєльніковій за сприяння в їх роботі з місцевим населенням.

Краще не сподіватись на диво, а звернутись до Карітасу

Анатолію Макаренку, який мешкає в селі Рубці на Донеччині, лікарі встановили невтішний діагноз, а згодом внаслідок гангрени йому було ампутовано майже всю нижню кінцівку. Дружину Анатолія охопив відчай: безпорадний чоловік, брак коштів, відсутність рідних, які могли б підставити плече, - жінці залишалося сподіватись лише на диво.

Знайома порадила дружині Анатолія звернутись до благодійного фонду "Карітас Краматорськ", який раніше надавав допомогу в скрутний для неї час. Дізнавшись про стан потребуючого та враховуючи матеріальне положення його близьких, директор благодійного фонду "Карітас Краматорськ" о. Василь Іванюк 17 серпня передав для Анатолія Макаренка інвалідний візок – один з тих, які Карітас отримав від благодійників з Канади.

Джерело: