2 червня Краматорськ покаже «червону картку» нинішньому режиму Кремля

01.06.2018
2 червня Краматорськ покаже «червону картку» нинішньому режиму Кремля

У Краматорську відбудеться акція на підтримку українських політв'язнів.

2 червня місто Краматорськ покаже «червону картку» нинішньому режиму Кремля. Громадські активісти поіменно назвуть політв'язнів, яких незаконно утримують за гратами в Росії і окупованому Криму. Серед них - художники, журналісти, правозахисники, студенти, кримські татари.

Акція відбудеться на підтримку бранця режиму Путіна, відомого українського кінорежисера Олега Сенцова, який 14 травня цього року оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів. Він поставив на карту життя і готовий йти до кінця. Більше того, із солідарності з ним тепер голодують ще двоє ув'язнених на території РФ.

Небайдужі люди по всьому світу підтримують Олега Сенцова і сьогодні, 1 червня, почали глобальну акцію #SaveOlegSentsov, в межах якої по всьому світу відбудуться акції протесту з вимогою звільнити Олега Сенцова.

Всесвітній протест також продовжиться 2 червня. В акції візьмуть участь міста багатьох країн, серед яких США, Ізраїль, Канада, Росія, Кувейт, Німеччина та Польща.

Активісти наголошують, що акцію проводять напередодні чемпіонату світу з футболу 2018 року, який відбудеться в Росії, а також закликають міста України приєднуватися до руху.

Посилання на захід у  Краматорську у Фейсбуці https://www.facebook.com/events/204432100374562/